Co je SafeTyre a kolik stojí

SafeTyre je produkt, poskytovaný společnosti Storex FST svým zákazníkům, kteří nakupují pneumatiky Davanti. Cílem služby je poskytnout zákazníkovi jistotu pro případ, že své pneumatiky při jízdě poškodí. Poškozením je míněno neumyslné mechanické poškození, vzniklé v reálném silničním provozu - průraz, poškození způsobené najetím na obrubník nebo výmolu ve vozovce, průpich pneumatiky, způsobený cizím předmětem (hřebík, šroub apod.) , úplné roztržení atd.

Jde tedy o garanci, která rozšiřuje běžnou záruku. Ta je nadále poskytována ve standardním rozsahu a uplatnění garančního programu SafeTyre tuto standardní záruku nijak neovlivňuje. Služba je poskytována zcela bezplatně. Je tedy zdarma.


Jak službu SafeTyre získám

Pokud u nás zakoupíte 4 pneumatiky Davanti získáte ZDARMA na jeden rok garanci pro případ poškození Vašich pneumatik. Jediné, co musíte udělat, je registrace služby SafeTyre.


Jak postupovat

Po nákupu pneumatik stačí, pokud svůj nákup do 15 dnů zaregistrujete a můžete celý rok jezdit beze strachu, že své pneumatiky poškodíte. Pokud už se vám taková nepříjemnost přihodí, stačí pneumatiku dopravit k nám do servisu AutoSabi a my vám ji buď opravíme nebo vyměníme za novou. Garance platí ode dne nákupu pneumatik po dobu jednoho roku.


Registrace

https://www.storex.cz/2022/03/03/program-safetyre/