AUTOKLIMATIZACE

Pravidelná údržba klimatizace Vašeho vozu je nutností, na kterou nesmíte zapomínat!!!

Protože:

    

Pravidelný servis klimatizace šetří zdraví Vaše i Vašeho vozu.

Provádíme kompletní servis autoklimatizace, včetně testu klimatizace (prevence závad). Poskytujeme kompletní program pro plnění a doplnění autoklimatizace médiem R134. Kompletní servis autoklimatizace zahrnuje diagnostiku závady a její následnou opravu. V rámci  služeb nabízíme antibakteriální dezinfekci autoklimatizace.

 

Nabídka našich služeb:

 

Dezinfekce  ozónem

V systémech klimatizací vznikají bakterie a plísně, které zde naleznou ideální životní podmínky. Ty jsou původcem zápachu, mohou ohrožovat zdraví řidiče a pasažérů (malých dětí, alergiků), a také způsobovat korozi výparníku.

Při čištění je využíván nejmodernější dezinfekční prostředek používaný ve zdravotnictví ozon O3. Čistý bezbarvý plyn, který nezanechává stopy ani zápach a nezpůsobuje žádné alergické či dýchací potíže, které mohou vytvářet chemické dezinfekční prostředky. Velmi malá velikost částeček ozónu umožňuje proniknout i do míst, kam se chemická dezinfekce ani nedostane.

Při čištění je navíc plyn rozptylován po celém interiéru vozidla, tím dochází k odstraňování biologického znečištění čalouněných materiálů, sedaček, polstrování apod., které způsobují nepříjemný zápach. Zařízení je navíc velmi šetrné k životnímu prostředí.

Udělejte krok pro zdraví své i Vašich blízkých již dnes a přijeďte si nechat vyčistit Vaši klimatizaci ozónem za 490,-/ cca 30min


Ceník :

Servis klimatizace                       od  599,-  Kč 

Chladivo R134a                                         2,90 Kč /1g

Novinka : Chladivo R1234yf              8,90 Kč/1g

Dezinfekce ozónem                   od  590,-  Kč

Výměna kab. filtru                      od  250,-  Kč /dle typu vozidlaCeny jsou uváděny BEZ    DPH 21%