Zimní pneumatiky pro osobní vozidla

Zima, déšť, sníh a led mohou způsobit, že se jízda v zimě stává velmi nepředvídatelnou. Získejte kontrolu s řadou pneumatik Wintoura od společnosti Davanti Tyres. Vyvinuto ve Velké Británii.

Wintoura je zimní pneumatika se směrovým dezénem s vysokým výkonem, který poskytuje bezpečnost, pohodlí a nízkou spotřebu paliva pro běžná vozidla.


Wintoura+ je asymetrický dezén UHP se speciálně navrženými trojrozměrnými lamely, optimalizovaný pro Vaši bezpečnou jízdu.

Zimní pneumatiky pro SUV vozidla

Zima, déšť, sníh a led mohou způsobit, že se jízda v zimě stává velmi nepředvídatelnou. Získejte kontrolu s řadou pneumatik Wintoura od polečnosti Davanti Tyres. Vyvinuto ve Velké Británii.

Pneumatika Wintoura SUV je vybavena speciálně navrženým směrovým dezénem, který zajišťuje spolehlivou trakci v zimě a výkon na sněhu.

Zimní pneumatiky pro dodávková vozidla


V dnešním hyperkonkurenčním prostředí v odvětví logistiky je třeba minimalizovat časové ztráty, způsobené údržbou vozidel. Proto jsme vyvinuli dodávkovou pneumatiku, která jemně vyvažuje mezi odolností a výjimečnou přilnavostí v zimě a výkonem tam, kde je to nejvíce potřeba.


Wintoura VAN exceluje díky jemné rovnováze mezi odolností, výjimečnou přilnavostí v zimě a výkonem tam, kde je to nejvíce potřeba

Wintoura Czech - A5 Price List.pdf

Letáček má 2 stránky tedy na pravé straně táhni dolů a najdeš i ceník pneumatik Davanti